Hľadaný výraz
Tematický okruh
Výrobky
  AUTO-HIFI (SAL)
  DOMÁCE HIFI
  OZVUČOVACIA TECHNIKA
  SVETEĽNÁ TECHNIKA
  SLÚCHADLÁ
  AUTOVÝBAVA
  PRÍSTROJ, NÁSTROJ
  DOMÁCNOSŤ
  VIANOČNÁ DEKORÁCIA
  STAROSTLIVOSŤ O ZDRAVIE
  SPÍNAČ
  EXTERIÉR
  KÁBEL, PRÍPOJKA
  PHILIPS

 

Správy, udalosti

( ešte viac správ » )
NOVÝ CENNÍK OD 12. 01. 2015 12.1.2015

Vážení Partneri!

Touto cestou Vás informujeme, že z dôvodu významných zmien kurzu v poslednom období SOMOGYI ELEKTRONIC Slovensko s. r. o. je nútený vydať nový cenník, ktorý je platný od 12. januára 2015 (až do odvolania alebo do vydania ďalšieho cenníka).

Vytlačený cenník sme Vám poslali poštou, ale môžete si ho aj stiahnuť (po prihlásení) z našej webovej stránky. V prípade otázok ohľadom ceny výrobkov, ktoré nie sú uvedené v cenníku, kontaktujte obchodných zástupcov alebo kanceláriu. Prosíme, berte na vedomie zmenu cien. Ďakujeme za pochopenie!

SOMOGYI ELEKTRONIC Slovensko s.r.o.
»
<big><font color=red><b>NOVOROČNÉ NOVINKY, AKCIE A VÝPREDAJ!</b></font!
NOVOROČNÉ NOVINKY, AKCIE A VÝPREDAJ! 7.1.2015

Na titulnej strane nášho akciového letáku, ktorý je platný od 1. januára do 28. februára 2015, sa nachádzajú dekoračné osvetlenia a NOVINKY: pár aktívnych reproboxov, aktívny a pasívny orchestrový reprobox za výhodné ceny. Našu širokú ponuku kompaktných žiariviek sme rozšírili o nový typ: 60 W maxi (24,5 cm) špirálová žiarivka je rovnocenná 300 W klasickej žiarovke. Vonkajšie stojace svietidlá bielej alebo čiernej farby značky GAO sú vhodné na terasu alebo do záhrady, lebo majú ochranu proti striekajúcej vode IP44. Na strane 4-6. nájdete malú ukážku zo širokej ponuky svietidiel a zdrojov svetla značky PHILIPS. Na strane 7-11. ponúkame také výrobky, z ktorých máme už len posledné kusy. Oplatí sa prezrieť tento VÝPREDAJ, pretože tieto výrobky ponúkame za veľmi priaznivé ceny, ale len do vypredania zásob! Na poslednej strane akciového letáku uvádzame NOVÉ SAL modely, napr. adaptér, nabíjačka do auta a FM modulátory.
»
 

Novinky

( ešte viac noviniek » )
Mixér a drvič
B-422
39,99 EUR/ks
Dekoračné osvetlenie pes
NLD 2
15,99 EUR/ks
Košík výrobkov
0 výrobok

Cenník na sťiahnutie (xls)
ENERGETICKÉ ŠTÍTKY SVIETIDIEL
Objednávka
Protokol + potvrdenie o prevzatí

Odoslanie objednávky
Meno
Heslo

Zapamätať si užívateľa

Prihlásenie | Registrácia
Software development: Prosper Szoftverház ©  •  Design: Döki Design ©