Hľadaný výraz
Tematický okruh
Výrobky
  AUTO-HIFI (SAL)
  DOMÁCE HIFI
  OZVUČOVACIA TECHNIKA
  SVETEĽNÁ TECHNIKA
  SLÚCHADLÁ
  AUTOVÝBAVA
  PRÍSTROJ, NÁSTROJ
  DOMÁCNOSŤ
  VIANOČNÁ DEKORÁCIA
  STAROSTLIVOSŤ O ZDRAVIE
  SPÍNAČ
  EXTERIÉR
  KÁBEL, PRÍPOJKA
  PHILIPS

 

Správy, udalosti

( ešte viac správ » )
AKCIA PHILIPS 25.3.2015

Vážený Partner!

Teraz sa oplatí pozrieť naše výrobky svetelnej techniky, lebo ponúkame zľavy závislé od hodnoty objednávky na výrobky PHILIPS, ktoré máme skladom.
Bližšie informácie o tejto akcii si môžete prečítať po prihlásení.
»
<big><font color=red><b>VÍTAME JAR S NOVOU PONUKOU</b></font
VÍTAME JAR S NOVOU PONUKOU 16.3.2015

Náš aktuálny leták sme zostavili v znamení jari, v ktorom ponúkame veľa nových produktov: digitálne multimetre, svietidlá s pohybovým senzorom, reflektory, meteorologickú stanicu.
Pre nadšencov autohifi zariadení odporúčame nový aktívny subwoofer BS 8A/FLAT, aktívnu subwoofer tubu XB-8/A a nabíjačku akumulátora SMC 33. Najväčšou prednosťou subwoofera s možnosťou umiestnenia v priestore pre pasažierov je extra ploché prevedenie a pomocou kompaktnej subwoofer tuby môžete ušetriť miesto v kufri. Adaptér do auta SA 045 zabezpečí najrýchlejšie nabíjanie (3,1 A) z USB nástrojov, ktoré sú momentálne ponúkané na trhu.
Medzi našimi akciovými výrobkami nájdete vonkajšie sieťové predlžovacie prívody a predlžovacie káble na bubne, ktoré sú nevyhnutné pri kosení trávy. Čas strávený vonku môžete spríjemniť pomocou solárnych svietidiel, ktoré zabezpečia príjemnú atmosféru a pekné pozadie pri privítaní hostí. Oplatí sa pred Veľkou nocou zabezpečiť si lepiacu pištoľ, pretože je praktickým náradím pri príprave jarnej dekorácie.
»
<big><font color=red><b>NOVÝ KATALÓG VÝROBKOV A CENNÍK</b></font
NOVÝ KATALÓG VÝROBKOV A CENNÍK 2.3.2015

Vážený Partner!

S radosťou Vám oznamujeme, že firma Somogyi Elektronic Slovensko s.r.o. vydala nový katalóg výrobkov a veľkoobchodný cenník 2015, ktoré sú platné od 1. marca. V novom katalógu okrem známych výrobkov nájdete aj NOVINKY ako napr. výrobky vykurovacej a chladiacej techniky, svetelnej techniky, prístroje a náradia, USB nabíjacie káble, výrobky ozvučovacej techniky a auto-hifi výrobky, ako aj iné autodoplnky.
Nový katalóg a veľkoobchodný cenník sa už doručujú. Ak by naše publikácie neboli dodané začiatkom marca, obráťte sa na zákaznícke centrum alebo na obchodných zástupcov našej firmy! (Katalóg výrobkov si môžete stiahnuť po príhlásení.)
»
 

Novinky

( ešte viac noviniek » )
Chránič dverí
93886
2,29 EUR/bal
Tlmiaca textília v kotúči; 30x2m, 300g/m2
HT 35/30M
134,90 EUR/kt
Košík výrobkov
0 výrobok

Cenník na sťiahnutie (xls)
ENERGETICKÉ ŠTÍTKY SVIETIDIEL
Objednávka
Protokol + potvrdenie o prevzatí

Odoslanie objednávky
Meno
Heslo

Zapamätať si užívateľa

Prihlásenie | Registrácia
Software development: Prosper Szoftverház ©  •  Design: Döki Design ©