Hľadaný výraz
Tematický okruh
Výrobky
  AUTO-HIFI (SAL)
  DOMÁCE HIFI
  OZVUČOVACIA TECHNIKA
  SVETEĽNÁ TECHNIKA
  SLÚCHADLÁ
  AUTOVÝBAVA
  PRÍSTROJ, NÁSTROJ
  DOMÁCNOSŤ
  VIANOČNÁ DEKORÁCIA
  STAROSTLIVOSŤ O ZDRAVIE
  SPÍNAČ
  EXTERIÉR
  KÁBEL, PRÍPOJKA
  PHILIPS

 

Správy, udalosti

( ešte viac správ » )
<big><b><font color=red>OSVIEŽUJÚCA PONUKA</font></b></big>
OSVIEŽUJÚCA PONUKA 1.7.2015

V júlovom letáku sa nachádza v prvom rade náš sortiment sezónnych výrobkoch, ktoré teraz ponúkame za mimoriadne výhodné ceny.
Medzi novinkami nájdete: LED kempingové svietidlo (CL 4+1L) a vnútorný elektrický hubič hmyzu (IK 210).
V tomto mesiaci nás zasiahnu veľké horúčavy - či sa zdržiavame doma alebo na pracovisku - nevyhneme sa používaniu ventilátorov. V našej ponuke nájdete rôzne typy: stolný ventilátor (plastové alebo kovové prevedenie), podlahový ventilátor typu PVR 35 s masívnou chrómovanou ochrannou mriežkou, stojanové ventilátory s možnosťou regulácie výkonu a nastaviteľnou výškou a ventilátor typu SFP 40, ktorý môžete ovládať aj pomocou diaľkového ovládača.
Na 2. strane uvádzame ZĽAVY ZÁVISLÉ OD HODNOTY OBJEDNÁVKY, v rámci ktorých si môžete vyberať zo solárnych svietidiel rôznych rozmerov a prevedení.
K cestovaniu odporúčame akciové autorádia, reproduktory a USB adaptéry, pomocou ktorých sa dlhé cesty stanú príjemnejšími.
»
<big><font color=red><b> AKCIA V ZÁHRADE</b></font
AKCIA V ZÁHRADE 1.6.2015

Je tu leto a preto júnový akciový leták sme zostavili podľa tohto ročného obdobia: v našej ponuke nájdete ventilátory, poplašné zariadenia, tienidlo na predné sklo auta. Medzi novinkami uvádzame meteorologickú stanicu s vonkajším senzorom, sady náradia a rôzne príslušenstvo do auta.
»
<big><font color=red><b> NIČIVÁ AKCIA!</b></font
NIČIVÁ AKCIA! 4.5.2015

V májovom akciovom letáku sa prioritne zaoberáme odpudzovačmi zvierat a hmyzu. Teraz okrem našich výrobkov nájdete u nás aj ODPUDZOVAČE ZVIERAT A HMYZU vynikajúcej švédskej kvality. Výrobky MJÖLNER sú dokonalou voľbou na ochranu domácnosti, garáže, komory, chaty, atď. pred hlodavcami a komármi. Je tiež ideálne používať tieto výrobky preventívne! Prednosťou tohto sortimentu je účinnosť, ekologické prevedenie a jednoduché používanie. Výrobky sú mimoriadne bezpečné aj z hľadiska detí a domácich zvierat, pretože neobsahujú jedy.
»
 

Novinky

( ešte viac noviniek » )
Relé 30A, 12V
94593
2,19 EUR/ks
Mice & Rat Free 25 Odpudzovač myší a hlodavcov
IN 25105
20,99 EUR/ks
Košík výrobkov
0 výrobok

Cenník na sťiahnutie (xls)
ENERGETICKÉ ŠTÍTKY SVIETIDIEL
Objednávka
Protokol + potvrdenie o prevzatí

Odoslanie objednávky
Meno
Heslo

Zapamätať si užívateľa

Prihlásenie | Registrácia
Software development: Prosper Szoftverház ©  •  Design: Döki Design ©