Hľadaný výraz
Tematický okruh
Výrobky
  AUTO-HIFI (SAL)
  DOMÁCE HIFI
  OZVUČOVACIA TECHNIKA
  SVETEĽNÁ TECHNIKA
  SLÚCHADLÁ
  AUTOVÝBAVA
  PRÍSTROJ, NÁSTROJ
  DOMÁCNOSŤ
  VIANOČNÁ DEKORÁCIA
  STAROSTLIVOSŤ O ZDRAVIE
  SPÍNAČ
  EXTERIÉR
  KÁBEL, PRÍPOJKA

 

Správy, udalosti

( ešte viac správ » )
<big><font color=red><b>VIANOČNÉ A INÉ DARČEKY</b></font!
VIANOČNÉ A INÉ DARČEKY 1.11.2014

Blíži sa koniec roka, preto v našom vianočnom akciovom letáku, ktorý je platný od 1. novembra do 31. decembra, predstavujeme v prvom rade také výrobky, ktoré sú vhodné aj ako darčeky. Mnohé výrobky ponúkame jedine v tomto prioritne dôležitom, sviatočnom období. Odporúčame preto odovzdať objednávky čím skôr, pretože z týchto typov máme obmedzené zásoby! Niekoľko výrobkov z našej vianočnej akciovej ponuky: svietidlá značky Rabalux, nástenné hodiny s teplo- a vlhkomerom, stolný fotorámik, stojan na písacie potreby. Našu ponuku príslušenstva do auta sme rozšírili o značku 4CARS (napr. gumové autorohože, vyhrievaný poťah na sedadlo, štartovací kábel). Medzi novými SAL výrobkami nájdete orchestrový reprobox, diskotékovú guľu a prehrávač hudby, ako aj autosubwoofer. Ďalšie novinky nájdete v našom vianočnom akciovom katalógu, alebo si môžete stiahnuť z našej webovej stránky. Darujme spoločne!
»
<big><font color=red><b>VIANOČNÉ DEKORAČNÉ OSVETLENIE</b></font!
VIANOČNÉ DEKORAČNÉ OSVETLENIE 4.10.2014

Vyšiel náš tohtoročný katalóg Vianočného dekoračného osvetlenia, v ktorom nájdete viac noviniek, energeticky úsporné LED svietiace reťazce resp. dekoračné výrobky. Našu paletu výrobkov v roku 2014 sme rozšírili o LED svietiace reťazce na vonkajšie a vnútorné použitie.
Ponúkame Vám do pozornosti zväzky micro LED svietiacich reťazcov na vonkajšie a vnútorné použitie, ktoré môžete kreatívne použiť ako dekoráciu kdekoľvek, aj popri klasickom ozdobení vianočného stromčeka.
Svietiace reťazce typu KI 50 LED, KI 100 LED a KI 200 LED na vnútorné použitie ponúkame v 7 farbách. Odporúčame tiež novú sériu KKL so stálym svetlom aj na vonkajšie použitie, máme ich v prevedení so 100, 200 a 500 ks LED (dĺžka reťazca 35 m!) a môžete si vybrať z 3 farieb. Mysleli sme aj na tých, ktorí by chceli ozdobiť svoju terasu, záhradku so svietiacimi reťazcami s 8 programami a pamäťou: máme v ponuke sériu LED 108 a 208 vo farebnej, červenej, bielej farbe, v studenom alebo teplom odtieni.
Rozšírili sme aj našu ponuku stolnej dekorácie:
Nové kahancové dekorácie (snehuliak, anjel) sú farbu meniace, sada LED voskových sviečok sa ovláda s diaľkovým ovládačom, LED behúň na stôl zvyšuje slávnostný charakter sviatočného stola. Oživili sme aj naše veselé, tancujúce, hrajúce postavy Mikuláša, medzi ktorými nájdete aj Mikuláš lezúci do komína.
Ďalšie novinky a cenník nájdete vo vianočnom katalógu, ktorý je platný od 1. októbra, alebo si ho môžete stiahnuť z našej webovej stránky!
»
<big><font color=red><b>VYKUROVACIA TECHNIKA 2014</b></font!
VYKUROVACIA TECHNIKA 2014 3.10.2014

Zavítala k nám jeseň a hoci vykurovacia sezóna sa začína len v októbri, ráno a večer je už dosť chladno na to, aby sme mohli zapnúť nejaký vykurovací prístroj. Leták VYKUROVACIA TECHNIKA, ktorý je platný od 1. septembra, obsahuje našu ponuku na rok 2014, nájdete v ňom okrem osvedčených a obľúbených typov aj NOVINKY. Také sú napríklad konvektorové vykurovacie telesá s ventilátorom pre vyššiu efektívnosť. Infražiarič s možnosťou umiestnenia na stenu a masívnym kovovým telom ponúkame odteraz aj s ochranou IPX4 (pred striekajúcou vodou). Náš sortiment olejových radiátorov je rozšírený o typ s PTC vykurovacím telesom a ventilátorom, má 11 článkov. Stĺpový kremíkový ohrievač vďaka vysokému pomeru infračerveného žiarenia rýchlo vyhreje miestnosť. Aj naďalej sú najvyhľadávanejšie prenosné ventilátorové ohrievače, z týchto ponúkame 4 typy. Príslušenstvo k vykurovacej technike, rôzne čističky vzduchu, odparovače a odvlhčovače, vložky do nich - dajú sa kúpiť aj samostatne. V prípade objednania tovaru z letáku VYKUROVACIA TECHNIKA, ponúkame zľavy 5% alebo až 10% závislé od hodnoty objednávky! (Zľava sa nevzťahuje na elektrický odvlhčovač DD-TEC10NE.)
»
 

Novinky

( ešte viac noviniek » )
LED osvetlenie
7089H
10,49 EUR/ks
Avide Halogén Classic Mini 18W E14
AF M18/E14
1,09 EUR/ks
Košík výrobkov
0 výrobok

Cenník na sťiahnutie (xls)
ENERGETICKÉ ŠTÍTKY SVIETIDIEL
Objednávka
Protokol + potvrdenie o prevzatí

Odoslanie objednávky
Meno
Heslo

Zapamätať si užívateľa

Prihlásenie | Registrácia
Software development: Prosper Szoftverház ©  •  Design: Döki Design ©