Hľadaný výraz
Tematický okruh
Výrobky
  AUTO-HIFI (SAL)
  DOMÁCE HIFI
  OZVUČOVACIA TECHNIKA
  SVETEĽNÁ TECHNIKA
  SLÚCHADLÁ
  AUTOVÝBAVA
  PRÍSTROJ, NÁSTROJ
  DOMÁCNOSŤ
  VIANOČNÁ DEKORÁCIA
  STAROSTLIVOSŤ O ZDRAVIE
  SPÍNAČ
  EXTERIÉR
  KÁBEL, PRÍPOJKA

 

Správy, udalosti

( ešte viac správ » )
Vážení Partneri!
20.10.2014

Oznamujeme Vám, že v Maďarsku 23. októbra 2014 (štvrtok) je štátny sviatok a 24. októbra 2014 (piatok) je deň pracovného pokoja. Z tohto dôvodu v našej materskej firme bude DODÁVKA TOVARU POZASTAVENÁ. Tovar objednaný zo dňa 23. a 24. 10. 2014 Vám bude dodaný 28. októbra 2014 (utorok)!

Ďakujeme za pochopenie!

SOMOGYI ELEKTRONIC SLOVENSKO s. r. o.
»
<big><font color=red><b>ZAČÍNA SA VYKUROVACIA SEZÓNA!</b></font!
ZAČÍNA SA VYKUROVACIA SEZÓNA! 2.10.2014

V októbri sa už oficiálne začína vykurovacia sezóna a spolu s ňou pribudnú aj súvisiace nebezpečenstvá.
Na prvej strane aktuálneho akciového letáku práve preto nájdete detektory prítomnosti oxidu uhoľnatého, plynu a dymu.
Dni budú kratšie, spotreba elektrickej energie sa zvyšuje častejším používaním osvetlenia, preto je dôležité dbať na to, že aké typy žiariviek používame vo svietidlách. V októbri ponúkame aj akciu na moderné, nové LED osvetlenie (BC LUX) alebo kompaktné žiarivky, resp. na klasické halogénové žiarovky.
Okrem bezpečnosti domova treba dbať aj o bezpečnosť vozidla, je čas pripraviť auto na nepriaznivé počasie ešte pred zavítaním zimy. Už teraz môže byť užitočný nový zimný odstrekovač PRELIX TE01704, resp. rôzne odmrazovače a spreje proti zahmlievaniu okien značky Medikémia.
Na Sviatok všetkých svätých ponúkame do pozornosti kahance s LED sviečkou, medzi ktorými nájdete aj novú farbu meniacu dekoráciu anjela (CDM 15/A).
Vianočné výrobky vo výpredaji teraz ponúkame za mimoriadne priaznivé ceny!
Na konci letáku nájdete výrobky zábavnej elektroniky, reproboxy, príslušenstvo k ozvučovacej technike resp. slúchadlá.
»
<big><font color=red><b>VIANOČNÉ DEKORAČNÉ OSVETLENIE</b></font!
VIANOČNÉ DEKORAČNÉ OSVETLENIE 1.10.2014

Vyšiel náš tohtoročný katalóg Vianočného dekoračného osvetlenia, v ktorom nájdete viac noviniek, energeticky úsporné LED svietiace reťazce resp. dekoračné výrobky. Našu paletu výrobkov v roku 2014 sme rozšírili o LED svietiace reťazce na vonkajšie a vnútorné použitie.
Ponúkame Vám do pozornosti zväzky micro LED svietiacich reťazcov na vonkajšie a vnútorné použitie, ktoré môžete kreatívne použiť ako dekoráciu kdekoľvek, aj popri klasickom ozdobení vianočného stromčeka.
Svietiace reťazce typu KI 50 LED, KI 100 LED a KI 200 LED na vnútorné použitie ponúkame v 7 farbách. Odporúčame tiež novú sériu KKL so stálym svetlom aj na vonkajšie použitie, máme ich v prevedení so 100, 200 a 500 ks LED (dĺžka reťazca 35 m!) a môžete si vybrať z 3 farieb. Mysleli sme aj na tých, ktorí by chceli ozdobiť svoju terasu, záhradku so svietiacimi reťazcami s 8 programami a pamäťou: máme v ponuke sériu LED 108 a 208 vo farebnej, červenej, bielej farbe, v studenom alebo teplom odtieni.
Rozšírili sme aj našu ponuku stolnej dekorácie:
Nové kahancové dekorácie (snehuliak, anjel) sú farbu meniace, sada LED voskových sviečok sa ovláda s diaľkovým ovládačom, LED behúň na stôl zvyšuje slávnostný charakter sviatočného stola. Oživili sme aj naše veselé, tancujúce, hrajúce postavy Mikuláša, medzi ktorými nájdete aj Mikuláš lezúci do komína.
Ďalšie novinky a cenník nájdete vo vianočnom katalógu, ktorý je platný od 1. októbra, alebo si ho môžete stiahnuť z našej webovej stránky!
»
 

Novinky

( ešte viac noviniek » )
Snehový sprej s 8 šablónmi, 150 ml
MO 430524
4,39 EUR/ks
Sponkovacia pištoľ, TÜV/GS, 11,3×0,7×4-14mm
MB 9175
6,39 EUR/ks
Košík výrobkov
0 výrobok

Cenník na sťiahnutie (xls)
ENERGETICKÉ ŠTÍTKY SVIETIDIEL
Objednávka
Protokol + potvrdenie o prevzatí

Odoslanie objednávky
Meno
Heslo

Zapamätať si užívateľa

Prihlásenie | Registrácia
Software development: Prosper Szoftverház ©  •  Design: Döki Design ©