Hľadaný výraz
Tematický okruh
Výrobky
  AUTO-HIFI (SAL)
  DOMÁCE HIFI
  OZVUČOVACIA TECHNIKA
  SVETEĽNÁ TECHNIKA
  SLÚCHADLÁ
  AUTOVÝBAVA
  PRÍSTROJ, NÁSTROJ
  DOMÁCNOSŤ
  VIANOČNÁ DEKORÁCIA
  STAROSTLIVOSŤ O ZDRAVIE
  SPÍNAČ
  EXTERIÉR
  KÁBEL, PRÍPOJKA

 

Správy, udalosti

( ešte viac správ » )
<big><font color=red><b>INVENTÚRA - 25. APRÍLA 2014 </b></font>
INVENTÚRA - 25. APRÍLA 2014 15.4.2014

Vážení Partneri! Oznamujeme Vám, že 25. apríla 2014 (piatok) bude DODÁVKA TOVARU Z DÔVODU INVENTÚRY CENTRÁLNEHO SKLADU V MAĎARSKU POZASTAVENÁ! Tovar objednaný 24. apríla (štvrtok) do 15.00 bude dodaný ešte piatok. Objednávky z 25.4. doručíme 29. apríla (utorok). Ďakujeme za pochopenie!

Somogyi Elektronic Slovensko
»
<big><font color=red><b>PRAKTICKÉ JARNÉ PONUKY</b></font
PRAKTICKÉ JARNÉ PONUKY 1.4.2014

V akciovom letáku, ktorý je platný od 1. do 30. apríla, ponúkame také výrobky, ktoré môžu byť veľmi užitočné pri rekonštrukcii bytu, záhradných prácach, jarných výletoch alebo pri cestovaní. Predlžovacie káble na bubne v rôznych prevedeniach a s rôznymi dĺžkami kábla sú použiteľné aj v navinutom stave. Neprehliadnite ani vonkajší sieťový predlžovací prívod v 20 m a 30 m verzii. Ponúkame aj rôzne vnútorné sieťové predlžovacie prívody a rozbočovače. Na 6. strane nájdete malú ukážku z našej ponuky ručného náradia ako automatický profesionálny skrutkovač, univerzálny odlamovací nôž alebo zvinovací meter. Cennosti, ktoré máme doma, chceme mať v bezpečí aj v našej neprítomnosti. V tomto pomáhajú výrobky bezpečnostnej techniky, napr. IR poplašné zariadenie, otvárací senzor alebo imitácia bezpečnostnej kamery s pohybovým senzorom. Používaním stojanového, podlahového a stolného ventilátora sa zvyšuje komfort bývania. K cestovaniu si môžete vybrať príslušenstvo do auta, cestovný adaptér alebo auto-hifi výrobok.
»
<big><font color=red><b>OD 1. FEBRUÁRA NOVÝ KATALÓG A CENNÍK!</b></font
OD 1. FEBRUÁRA NOVÝ KATALÓG A CENNÍK! 4.3.2014

Vážení Partneri!

S radosťou Vám oznamujeme, že firma Somogyi Elektronic Slovensko s.r.o. vydala nový katalóg výrobkov a veľkoobchodný cenník 2014, ktoré sú platné od 1. februára. V novom katalógu okrem známych výrobkov nájdete aj NOVINKY ako napr. výrobky bezpečnostnej, vykurovacej a chladiacej techniky, pripojovacie káble, slúchadlá, autorádiá a iné auto-hifi výrobky, autodoplnky...
Katalóg a cenník sa už doručujú. Ak by naše publikácie neboli dodané začiatkom februára, obráťte sa na zákaznícke centrum alebo na obchodných zástupcov našej firmy!
»
 

Novinky

( ešte viac noviniek » )
Stĺpový ventilátor s diaľkovým ovládačom, čierna farba, 80 cm, 55 W
TWFR 80
53,99 EUR/ks
1 x 400 W reflektor, so stojanom (max. 500 W)
FLS 1/500
31,99 EUR/ks
Košík výrobkov
0 výrobok

Cenník na sťiahnutie (xls)
ENERGETICKÉ ŠTÍTKY SVIETIDIEL
Objednávka
Protokol + potvrdenie o prevzatí

Odoslanie objednávky
Meno
Heslo

Zapamätať si užívateľa

Prihlásenie | Registrácia
Software development: Prosper Szoftverház ©  •  Design: Döki Design ©