Hľadaný výraz
Tematický okruh
Výrobky
  AUTO-HIFI (SAL)
  DOMÁCE HIFI
  OZVUČOVACIA TECHNIKA
  SVETEĽNÁ TECHNIKA
  SLÚCHADLÁ
  AUTOVÝBAVA
  PRÍSTROJ, NÁSTROJ
  DOMÁCNOSŤ
  VIANOČNÁ DEKORÁCIA
  STAROSTLIVOSŤ O ZDRAVIE
  SPÍNAČ
  EXTERIÉR
  KÁBEL, PRÍPOJKA

 

Správy, udalosti

( ešte viac správ » )
<big><font color=red><b> PONUKA BALÍKOV, PREPRAVA ZADARMO</b></font!
PONUKA BALÍKOV, PREPRAVA ZADARMO 1.8.2014

V auguste stále trvá obdobie dovoleniek, my sme ale pripravili aj na tento mesiac mimoriadnu ponuku balíkov a ďalšie akcie. Balík kompaktných žiariviek KF PACK už bol obľúbený aj prednedávnom, v jeho aktuálnom zostavení nájdete teraz 88 ks svetelných zdrojov rôznych typov. Z bezpečnostnej techniky ponúkame AM 500 bezdrôtový poplašný systém s 1-1 ks pohybovým a otváracím senzorom, takto AM 500SET je už jeden rozšírený bezpečnostný systém. NKL 01 stolovú lampu s lupou a stojan k stolovým lampám NKLA ste doteraz mohli kúpiť samostatne, teraz ich ponúkame aj spolu za výhodnú cenu. Z našej ponuky ozvučovacej techniky odporúčame do pozornosti SAL 2200SET, ktorý obsahuje okrem front reproduktorov a páru zadných reproduktorov aj center, ktorý dostanete ZADARMO! Na 2-3. strane nášho akciového letáku, ktorý je platný od 1. do 31. augusta, nájdete "dopredaj" výrobkov za akciové ceny, len do vypredania zásob! Oplatí sa pripraviť sa aj na jeseň a chladnejšie dni: ponúkame už aj rôzne typy výrobkov vykurovacej techniky... a aby náklady na prepravu neboli problémom, v tomto mesiaci už od netto 80 EUR hodnoty objednávky garantujeme prepravu ZADARMO!
»
<big><font color=red><b>OD 1. FEBRUÁRA NOVÝ KATALÓG A CENNÍK!</b></font
OD 1. FEBRUÁRA NOVÝ KATALÓG A CENNÍK! 2.7.2014

Vážení Partneri!

S radosťou Vám oznamujeme, že firma Somogyi Elektronic Slovensko s.r.o. vydala nový katalóg výrobkov a veľkoobchodný cenník 2014, ktoré sú platné od 1. februára. V novom katalógu okrem známych výrobkov nájdete aj NOVINKY ako napr. výrobky bezpečnostnej, vykurovacej a chladiacej techniky, pripojovacie káble, slúchadlá, autorádiá a iné auto-hifi výrobky, autodoplnky...
Katalóg a cenník sa už doručujú. Ak by naše publikácie neboli dodané začiatkom februára, obráťte sa na zákaznícke centrum alebo na obchodných zástupcov našej firmy!
»
 

Novinky

( ešte viac noviniek » )
Konvektorové vykurovacie teleso
FK 19 TURBO
42,99 EUR/ks
Vysávač
VC-1661
46,99 EUR/ks
Košík výrobkov
0 výrobok

Cenník na sťiahnutie (xls)
ENERGETICKÉ ŠTÍTKY SVIETIDIEL
Objednávka
Protokol + potvrdenie o prevzatí

Odoslanie objednávky
Meno
Heslo

Zapamätať si užívateľa

Prihlásenie | Registrácia
Software development: Prosper Szoftverház ©  •  Design: Döki Design ©